Einar Jolin, Stockholmsvy

Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Utsikt över Gamla Stan.
Signerad JOLIN 1960. Olja på duk, 38 x 61 cm.

310

2020-11-24