Daum, vas, Frankrike

Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike
Daum, vas, Frankrike

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

DAUM, vas, Frankrike, 1900-talets början, överfång i grönt och gulrosa med etsad dekor av clematis, signerad DAUM NANCY, mynningen med beslag med dekor av vindruvor och vindruvsblad, höjd 37 cm

251

2020-11-24