Börje Såndberg, väggtextil, Aubusson, 1950-tal

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BÖRJE SÅNDBERG, väggtextil, Aubusson, Frankrike 1950-tal, stiliserad dekor av fyra hästar i gult, grått, svart och gulgrönt, signerad AUBUSSON BS, 208 x 147 cm, smärre smuts och fläckar

195

2020-11-24