Bengt Lindström,

Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,
Bengt Lindström,

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Komposition
Signerad Lindström. Olja på duk, 46 x 55 cm.

PROVENIENS
Galleri BNK, Bo Nilsson, Helsingborg

490

2020-11-24