Barbro Nilsson, matta, "Spättan Grå"

Barbro Nilsson, matta,
Barbro Nilsson, matta,
Barbro Nilsson, matta,
Barbro Nilsson, matta,
Barbro Nilsson, matta,
Barbro Nilsson, matta,
Barbro Nilsson, matta,
Barbro Nilsson, matta,

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BARBRO NILSSON, matta, "Spättan grå", Märta Måås-Fjetterström AB, stiliserad dekor i grått och violett, signerad AB MMF BN, 314 x 206 cm, ställvis smärre slitage, något smutsig, fransar delvis med skador och något missfärgade

179

2020-11-24