Axel Einar Hjorth, tillskrivna, stolar 6 st., NK

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, tillskrivna, stolar 6 st., möjligen Nordiska Kompaniet, 1930-tal, brunbetsad furu, klädda med rödbrun textil, höjd 88, sitthöjd 46, klädseln med slitage

17

2020-11-24