Axel Einar Hjorth, stolar 7 st, Utö, NK

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, stolar, 7 st., "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal, syrabetsad furu, rygg med spjälor, höjd 80, sitthöjd 43 cm, smärre slitage

14

2020-11-24