Klubbat för:
54900 SEK
70 000-80 000 SEK
ANDREAS ERIKSSON
Född 1975
Utsikt
Olja på duk, 49 x 39 cm. Signerad och daterad a tergo Andreas Eriksson Medelplana 2006.
UTSTÄLLD
Galleri Riis, Oslo 2006
483
2020-11-24