Andreas Eriksson, Utsikt

Andreas Eriksson, Utsikt
Andreas Eriksson, Utsikt
Andreas Eriksson, Utsikt
Andreas Eriksson, Utsikt
Andreas Eriksson, Utsikt
Andreas Eriksson, Utsikt
Andreas Eriksson, Utsikt
Andreas Eriksson, Utsikt

Klubbat för:

54900 SEK

70 000-80 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON
Född 1975
Utsikt
Olja på duk, 49 x 39 cm. Signerad och daterad a tergo Andreas Eriksson Medelplana 2006.

UTSTÄLLD
Galleri Riis, Oslo 2006

483

2020-11-24