Andrea Geyer, Out of sorts #8

Andrea Geyer, Out of sorts #8
Andrea Geyer, Out of sorts #8
Andrea Geyer, Out of sorts #8
Andrea Geyer, Out of sorts #8
Andrea Geyer, Out of sorts #8
Andrea Geyer, Out of sorts #8

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANDREA GEYER
Tyskland, född 1971
Out of sorts #8
Edition 1/6. Olja på papper, oramad, 212 x 131,5 cm.

PROVENIENS:
Vestfossens kunstlaboratorium, Norge

543

2020-11-24