Westbergs möbler, sideboard, 1950-tal

Klubbat för:

8000 SEK

10 000-12 000 SEK

WESTBERGS MÖBLER, sideboard, Tranås 1950-60-tal, fanerat med teak, lådor och skjutdörrar, höjd 81, 170 x 47 cm, fläck, smärre slitage

1091

2020-06-11