Klubbat för:
8000 SEK
10 000-12 000 SEK
WESTBERGS MÖBLER, sideboard, Tranås 1950-60-tal, fanerat med teak, lådor och skjutdörrar, höjd 81, 170 x 47 cm, fläck, smärre slitage
1091
2020-06-11