Skåp, Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

SKÅP, Sverige 1940-tal, Swedish Modern, valnöt med profilerade dörrar, benställning, framtill två dörrar med bakomliggande hyllor och lådor, sidorna med skåp med bakomliggande hylla, höjd 133, 154 x 47 cm, mindre skador och slitage

1056

2020-06-11