Rosmarie Trockel, Utan Titel 1

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ROSMARIE TROCKEL
född 1952
Utan Titel 1
Signerad och daterad a tergo Trockel 84. Blandteknik, 28 x 21 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling

1446

2020-06-11