Richard Tuttle,

Richard Tuttle,
Richard Tuttle,
Richard Tuttle,
Richard Tuttle,
Richard Tuttle,
Richard Tuttle,

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

RICHARD TUTTLE
född 1941
Collage
Signerad Richard Tuttle, blandteknik/kollage, 25 x 17 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

1443

2020-06-11