Richard Artschwager, Fractal

Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

RICHARD ARTSCHWAGER
USA 1923-2013
Komposition
Signerad, daterad och Richard Artschwager -95, tusch på papper ca 15x17 cm.

PROVENIENS:
Barbro Johanssons samling
Anders Tornberg Gallery, Lund

1441

2020-06-11