Ragnar Person, Maria

Ragnar Person, Maria
Ragnar Person, Maria
Ragnar Person, Maria
Ragnar Person, Maria
Ragnar Person, Maria
Ragnar Person, Maria
Ragnar Person, Maria
Ragnar Person, Maria

Klubbat för:

16000 SEK

20 000-25 000 SEK

RAGNAR PERSON
1905-1993
Maria
Signerad med monogram RP. Olja på pannå, 59,5 x 39 cm

1287

2020-06-11