Otto Schulz, tillskrivna, fåtöljer, 1 par

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

OTTO SCHULZ, tillskrivna, fåtöljer 1 par, 1930-tal, benställning och underrede fanerade med jakaranda, detaljer och bakben lackerade i svart, stoppade och klädda med reptilskinnsliknande tyg, höjd 85, sitthöjd 44 cm, omklädda

1046

2020-06-11