Olov Christopher Jenssen, målning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

90 000-100 000 SEK

OLOV CHRISTOPHER JENSSEN
född 1954
Pre Letharia Paintings No.01
Signerad och daterad Jenssen Berlin 2011-2012. Olja på duk, 72 x 62 cm.

PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund, Stockholm

1354

2020-06-11