Not Vital,

Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,
Not Vital,

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

NOT VITAL
född 1948
Ohne Titel
Signerad och daterad Not Bital 84. Blandteknik 43 x 36 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling

1440

2020-06-11