Nathalia Edenmont, Rose

Nathalia Edenmont, Rose
Nathalia Edenmont, Rose
Nathalia Edenmont, Rose
Nathalia Edenmont, Rose
Nathalia Edenmont, Rose
Nathalia Edenmont, Rose
Nathalia Edenmont, Rose
Nathalia Edenmont, Rose

Klubbat för:

6500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

NATHALIA EDENMONT
1970-
Rose
Signerad och daterad a tergo Edenmont 2008. Olja på duk, 60 x 60 cm.

1357

2020-06-11