Mimmo Paladino,

Mimmo Paladino,
Mimmo Paladino,
Mimmo Paladino,
Mimmo Paladino,
Mimmo Paladino,
Mimmo Paladino,
Mimmo Paladino,
Mimmo Paladino,

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

MIMMO PALADINO
född 1948
Untitled
Signerad och daterad M paladino -89. Upplaga 1/1 Artist Proof. Höjd ca. 34 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

1438

2020-06-11