Michel Majerus, Untitled (162)

Klubbat för:

160000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MICHEL MAJERUS
Luxemburg 1967-2002
Untitled (162)
Signerad och daterad på baksidan Majerus -97. Akryl på duk, 60 x 60 cm.
Signed and dated verso. Acrylic on canvas.

1458

2020-06-11