Max Modén, Greta och Obama

Max Modén, Greta och Obama
Max Modén, Greta och Obama
Max Modén, Greta och Obama
Max Modén, Greta och Obama
Max Modén, Greta och Obama
Max Modén, Greta och Obama
Max Modén, Greta och Obama
Max Modén, Greta och Obama

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

MAX MODÉN
1974-
Greta och Obama
Signerad och numrerad, upplaga 67. Gelatinsilverfotografi, bildmått 50 x 50 cm.

1364

2020-06-11