Max Book, By efter by

Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by
Max Book, By efter by

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MAX BOOK
född 1953
By efter by
Signerad och daterad a tergo Max M Book 1983. Olja på pannå, 122 x 122 cm.

1358

2020-06-11