Matta, okänd formgivare 1950-tal

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1950-tal, geometrisk dekor i rosa, gult, blått, gråbrunt och grönt mot ljusgrå botten, 315 x 215 cm, smärre slitage

1158

2020-06-11