Matta, flossa, 1930-tal

Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

MATTA, Sverige 1930-tal, flossa, geometrisk dekor mot grå botten, märkt i dekoren L & E, 360 x 239 cm, saknar fransar, visst slitage

1156

2020-06-11