Marie-Louise Ekman,

Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,
Marie-Louise Ekman,

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN
1944-
Lejontämjerskan
Signerad och daterad M. L. DE GEER 1967. Olja på duk, 69 x 70 cm.

1323

2020-06-11