Marianne Richter, "Rosita", MMF AB

Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MARIANNE RICHTER, "Rosita, blå", Märta Måås Fjetterström AB, formgiven 1959, dekor av rutor i blått, signerad MMF AB MR, 193 x 130 cm, visst slitage, fransar saknas delvis och är delvis skadade

1155

2020-06-11