Margareta Åkerberg, rölakanmatta

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

MARGARETA ÅKERBERG, matta, rölakan, ljusgrått mittfält, brun kantbård med geometrisk dekor i grått, ljusgrönt och vitt, signerad MÅ, 270 x 196 cm, obetydligt slitage, nya fransar

1154

2020-06-11