Luc Tuymanz,

Luc Tuymanz,
Luc Tuymanz,
Luc Tuymanz,
Luc Tuymanz,
Luc Tuymanz,
Luc Tuymanz,

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LUC TUYMANS
född 1958
Blacklight
Signerad och daterad Luc Tuymanz -98. Gouache, 27 x 21 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

1437

2020-06-11