Lena Cronqvist, Ett drömspel

Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel
Lena Cronqvist, Ett drömspel

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Ett drömspel
Portfölj med 30 färglitografier, 1989, signerade och numrerade Lena Cronqvist 83/170, bladstorlek 73 x 53 cm, text av August Strindberg, förord av Göran Tunström. Publicerad av Edouard Weiss, Paris och Öivind Johansen, Oslo. (30)

1371

2020-06-11