Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LARS ERIK FALK
född 1922
P16"
Väggskulptur, signerad och daterad LE Falk 1968, lackerade metallprofiler, höjd ca 47 cm, bredd ca 58 cm
Skador: Smärre slitage, färgskiftning
Proveniens
Svensk privatsamling

1334

2020-06-11