Lage Lindell, Landskap med svarta formationer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 000-225 000 SEK

LAGE LINDELL
1920-1980
Landskap med svarta formationer
Signerad LL. Olja på duk, 52 x 110 cm.
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde, Stockholm 1977

1318

2020-06-11