Julian Schnabel,

Julian Schnabel,
Julian Schnabel,
Julian Schnabel,
Julian Schnabel,
Julian Schnabel,
Julian Schnabel,

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

JULIAN SCHNABEL
född 1951
Map
Signerad och daterad Julian Schnabel 83. Blandteknik, 51 x 38 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

1435

2020-06-11