Juan Uslé,

Juan Uslé,
Juan Uslé,
Juan Uslé,
Juan Uslé,
Juan Uslé,
Juan Uslé,

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

JUAN USLÉ
Spanien, född 1954
Days in Lund
Signerad och daterad Uslé N.Y. 97. Akvarell, ca 30x23 cm.

PROVENIENS
Galleri Anders Tornberg, Lund
Signed and dated a tergo Watercolour.

1432

2020-06-11