Juan Uslé

Juan Uslé
Juan Uslé
Juan Uslé
Juan Uslé
Juan Uslé
Juan Uslé
Juan Uslé
Juan Uslé

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

JUAN USLÉ
Spanien, född 1954
Slow Motion
Signerad och daterad Uslé N.Y. 97. Blandteknik på duk fäst på pannå, 56 x 41 cm.

PROVENIENS
Galeria De Arte Soledad Lorenzo, Madrid
Galleri Anders Tornberg, Lund
Signed and dated. Mixed media on canvas mounted on board.

1433

2020-06-11