Jonathan Lasker akryl Nutida

Jonathan Lasker akryl Nutida
Jonathan Lasker akryl Nutida
Jonathan Lasker akryl Nutida
Jonathan Lasker akryl Nutida
Jonathan Lasker akryl Nutida
Jonathan Lasker akryl Nutida

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

JONATHAN LASKER
född 1948
Komposition
Signerad på baksidan J Lasker 1996, akryl och akvarell på papper, 11x15 cm (ram 42x35 cm)

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

1431

2020-06-11