John Lundqvist, Nymfer

John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-8 000 SEK

JOHN LUNDQVIST
1882-1972
Nymfer
Signerad John Lundqvist. Förgylld brons, höjd 29 cm inkl. förgylld sockel i trä.
Gjutarmärkt Erik Pettersson Fud.

1291

2020-06-11