Gustav Rudberg, Augusti, Hven

Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven
Gustav Rudberg, Augusti, Hven

Klubbat för:

15000 SEK

20 000-25 000 SEK

GUSTAV RUDBERG
1915-2001
Augusti, Hven
Signerad Rudberg och på baksidan betitlad och daterad 1988. Olja på duk, 98 x 98 cm

PROVENIENS
Galleri Tretton, Stockholm

UTSTÄLLD
Vattenlandskap, Liljevalchs, Stockholm, 1990, katalognr 166 b

1311

2020-06-11