Greta Magnusson-Grossman, golvlampa, Bergboms

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, golvlampa, Bergboms, Malmö 1950-tal, modellnummer G-33, svart lackerat stål, märkt G-33 Bergboms, höjd 125 cm, smärre slitage

1048

2020-06-11