Göran Malmvall , byråer, 1 par, Svensk Fur

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, byråer, 1 par, Svenskt Fur, 1940-tal, furu, tre lådor med reliefdekor, runda draghandtag av mässing, stämplade Svensk Fur, höjd 69, 88 x 40 cm, smärre slitage

1036

2020-06-11