Klubbat för:
Osåld
10 000-12 000 SEK
GIO PONTI, fåtölj, Bonacina, Italien 1950-tal, flätad rotting, lös stoppad dyna klädd med grå sammet, höjd 115, sitthöjd 50 cm, slitage
1099
2020-06-11