Gio Ponti, fåtölj, Bonacina, Italien

Klubbat för:

Osåld

10 000-12 000 SEK

GIO PONTI, fåtölj, Bonacina, Italien 1950-tal, flätad rotting, lös stoppad dyna klädd med grå sammet, höjd 115, sitthöjd 50 cm, slitage

1099

2020-06-11