Gert Marcus , Di-edersekvensen

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GERT MARCUS
1914-2008
Di-edersekvensen
Signerad och daterad GM -67. Bemålad plåt, höjd 51 cm.

Signed and dated. Painted sheet metal.

1328

2020-06-11