Gerhard Nordström, Grönskande sommarbild

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM
1925-2019
Utan titel - Grönskande sommarbild
Signerad G. Nordström
Olja på pannå 182 x 146 cm

Ett litet parti med obetydligt färgbortfall

1277

2020-06-11