Fernandez Arman, Sliced Violin

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

60 000-70 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Sliced Violin
Signerad och numrerad Arman XXV/XXX/. Brons, höjd inklusive sockel 70, utan 64 cm.
Signed and numbered. Bronze.
Sockel med lagningar.

1394

2020-06-11