Federico Guzman, Huesos Digitales XII

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

FEDERICO GUZMAN
född 1964
Huesos Digitales XII
Signerad Frederico Guzman. Olja på duk, 106 x 76 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

1426

2020-06-11