Ewald Dahlskog, golvvaser, 1 par

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

EWALD DAHLSKOG, golvvaser, 1 par, Bo Fajans, 1940-tal, grå glasyr, signerade D 293/711 och stämpelmärkta BO FAJANS SWEDEN ED, höjd 48,5 cm, en med mindre bottennagg

1251

2020-06-11