Evert Lundquist, Motiv från Frankrike

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Motiv från Paris
Signerad med dedikation på baksidan "Till Lasse från Ludde 1949 Evert Lundquist". Olja på duk, 24 x 12 cm.

1297

2020-06-11