Erik Olson, TV-tittare

Erik Olson, TV-tittare
Erik Olson, TV-tittare
Erik Olson, TV-tittare
Erik Olson, TV-tittare
Erik Olson, TV-tittare
Erik Olson, TV-tittare
Erik Olson, TV-tittare
Erik Olson, TV-tittare

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

ERIK OLSON
1901-1986
TV-tittare
Signerad och daterad Erik Olson -66. Olja på pannå, 23 x 28 cm.

PROVENIENS
Beijers Auktioner, Moderna, katalog 25, Vårauktion 1988, katalognr 274

1310

2020-06-11