Donald Baechler, Frukterna i Rio

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

DONALD BAECHLER
född 1956
Frukterna i Rio
Signerad och daterad DB 89. Blandteknik, 60 x 47 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling

1420

2020-06-11