Carl Otto Hultén, Mellan ljus och tecken

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN
född 1916
Mellan ljus och tecken
Signerad Hultén, signerad och daterad på baksidan -61 Paris. Olja på duk. Ca 136 x 114 cm.
PROVENIENS
Galleri Leger, Malmö 1966

1319

2020-06-11